אודות מיכל ילוז - מלכת האינטרנט


בניית אתרים | בניית חנויות אינטרנטיות | פרסום באינטרנט מבוסס גוגל - בפורטלים מובילים

אם הגעתם לכאן, כנראה שאתם רוצים לקבל פניות דרך האינטרנט.

אז בואו נכיר. אני עדין לא יודעת מי אתם, אבל דיי בטוחה שאתם יכולים לקבל את הפניות המדויקות שאתם חולמים עליהם דרך האינטרנט.

בין אם אתם רוצים למלא את הקליניקה, לקבל פניות של לקוחות מתעניינים, או לקבל הזמנות ישירות דרך האינטרנט - הגעתם למקום הנכון! אני כאן כדי ליצור לכם אתר אינטרנט שיעבוד בשבילכם. אתר מדויק, מקצועי, שניתן לקידום בגוגל, על מנת לייצר לכם פניות שניתן להפוך ללקוחות.

שמי מיכל ילוז - מלכת האינטרנט - מקימה אתרי אינטרנט וחנויות וירטואליות, מפרסמת באינטרנט בפורטלים שהקמתי ושמביאים פניות רבות ללקוחותיי, כבר מעל 15 שנים.

רבים חושבים שכדי לקבל פניות דרך האינטרנט הם פשוט צריכים להקים אתר אינטרנט או לפרסם בפייסבוק, ואז מגלים שזה לא כך. כשהקמתי את פורטל אנימל (האתר הראשון שלי) בכלל לא היה לי ניסיון בבניית אתרים, הקמתי אותו לראשונה על תכנת word והמרתי אותו לקבצים אינטרנטיים. זה היה לפני 15 שנים. אבל עשיתי משהו נכון - בניתי אותו נכון לקידום, הוא תפס במקום הראשון בגוגל בכל הביטויים הרלוונטיים. ואז התחילו לזרום הפניות דרך האינטרנט... את הפניות הללו העברתי ללקוחות שלי שצירפתי לאתר.

כמנהלת תחום אינטרנט בחברה גדולה, הצלחתי להביא כ-70,000 פניות בשנה, שתורגמו למיליוני שקלים!

כיום אני מביאה פניות רבות ללקוחות שלי דרך רשת הפורטלים שהקמתי, אני מקימה אתרי אינטרנט וחנויות וירטואליות מקצועיים עבור עסקים קטנים, בינוניים וחברות. ואני פשוט אוהבת את זה!

אז אם אתם רוצים הופעה אינטרנטית מרשימה שמזמינה לקוחות לפנות אליכם, אני יודעת להביא אתכם לשם.

אני מזמינה אתכם לממלכה שלי, ואני כאן לכל שאלה.

מיכל
מלכת האינטרנט
אודות מיכל ילוז - מלכת האינטרנטאודות מיכל ילוז - מלכת האינטרנט