1 דקות קריאה

ישנם 4 סוגים עיקריים של אתרי אינטרנט:

1. אתר אינטרנט תדמיתי - רוב האתרים הם תדמיתיים, אתר אינטרנט תדמיתי הוא אתר פשוט בדר"כ שבו תוכלו להוסיף מאמרים, מידע, תמונות, וידאו, פורומים ועוד. וזה מספיק לרוב בעלי העסקים שהם נותני שירותים. להקמת אתר כזה מומלץ להשתמש במערכת ניהול תוכן קלה לניהול כדי שתוכלו לעדכן את האתר בקלות ולקדם אותו בגוגל בעזרת הכלים שהמערכת מספקת. מערכת SITE123 תיתן לכם כלים מתקדמים להקמת אתר כזה בקלות ועם תמיכה אונליין 24/7.
לפתיחת אתר תדמיתי - לחצו כאן

2. אתר אינטרנט - חנות וירטואלית (או בשמות אחרים - חנות אונליין או חנות דיגיטלית או אתר מכירות) - אלו אתרי אינטרנט שניתן למכור דרכם מוצרים, שירותים או קורסים דיגיטליים ושהלקוח ישלם אונליין כלומר ישירות דרך האתר בכרטיס אשראי. אתרי אינטרנט שהם חנות וירטואלית מחוברים למערכות סליקה אשר מקבלות את כרטיסי האשראי ויודעות להעביר את הכסף לחשבון הבנק.

אם יש לכם עד 100 סוגי מוצרים שונים, או שאתם רוצים למכור קורסים דיגיטליים, או שירותים בתשלום אינטרנטי, הגיוני לפתוח אתר כזה דרך מערכת בניית האתרים SITE123 הדרך הכי קלה, חסכונית ושכוללת תכונות משוכללות של חנות וירטואלית  לפתוח אתר שהוא חנות אונליין לחצו כאן

אם יש לכם יותר מ-100 סוגי מוצרים אז אפשר להקים אתר דרך מערכות מורכבות אחרות / בונה אתרים.

בניית אתרי אינטרנט

3. פורטלים - אתרי מידע גדולים שיכולים לכלול גם אינדקסים של בעלי עסקים, חדשות וכדומה. להקים פורטל, אם יש לכם דרישות מורכבות - זה דורש ידע יותר מורכב. ברוב המקרים תצטרכו לשכור את שירותיו של מתכנת או בונה אתרים מורכבים בוורדפרס.

אפשר גם לבנות פורטלים פשוטים בלי דרישות מורכבות במערכת בניית האתרים SITE123, אם כי יש סיכוי שלא יהיה מענה לכל מה שאתם צריכים ומצד שני זה הפיתרון הכי זמין, פשוט וזול.

4. פלטפורמות מורכבות - ישנם אתרים מיוחדים ומורכבים שדורשים איפיון ותכנות שונה לכל דף באתר. לצורך כך יש לקחת מתכנת שיתכנת את האתר, זה דורש איפיונים מורכבים ותכנון רב. העלויות הן גבוהות. ולעיתים הטכנולוגיה משתנה תוך כדי. כך שבדרך כלל צריך להשקיע משאבים רבים הכוח אדם ותקציבים על מנת להקים אתר אינטרנט מסוג זה.

לסיכום: ישנם לפחות 4 סוגי אתרי אינטרנט שונים - הפופולריים ביותר הם אתר תדמיתי וחנות וירטואלית שאותם ניתן להקים בקלות דרך מערכת בניית האתרים SITE123, האתר הזה גם בנוי במערכת זו ואני ממליצה עליה בחום אחרי בדיקה של מערכות בניית אתרים רבות.

לפורום שאלות בנושא בניית אתרי אינטרנט - לחצו כאן

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.